Produkty

Zváračská obuv

Produkty
výrobcovia

BNN WELDER S3 High
BNN WELDER S3 High
Špecializovaná obuv pre zváračov vybavená prackou pre rýchle vyzutie. Dvojkomponentná nástreková podošva PU/guma s protišmykovými vlastnosťami SRC odoláva kontaktnému teplu 300°C. Vodeodolný vrchný materiál umožňuje využitie obuvi v prostredí, vyžadujúcom štandard S3. Veľkosti 39-48. 
Detail produktu
BNN ETNA O1 High
BNN ETNA O1 High
Obuv ETNA bola vyvinutá špeciálne pre profesie ako sú napr. asfaltéri, zvárači, atď. Tvarovaná stielka zabraňuje prenosu tepla k chodidlu. Obuv je vybavená nehorľavými materiálmi ako kevlarové šitie a nomexové šnúrky. Špeciálna gumená podošva odolávajúca kontaktnému teplu 300°C. Veľkosti 40-48. 
Detail produktu
SLEVÁRENSKÉ PÉRKO S1
SLEVÁRENSKÉ PÉRKO S1
Zlievarenské pierko z usne s oceľovou bezpečnostnou špicou, kevlarové dvojité prešitie, gumová podrážka s odolnosťou do 300 °C, rezistentná voči olejom. Materiál: zvršok z prírodnej usne s hrúbkou 1,8 - 2,2 mm; gumová podrážka.
Detail produktu
STEELER METATARSAL ANKLE
STEELER METATARSAL ANKLE
Bezpečnostná členková obuv s metatarsalovou ochranou priehlavku, kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Gumovou HRO podrážkou odolnou voči vysokým teplotám (až 300°C) a olejom, vysoká odolnosť voči pošmyknutiu. Zvršok z kože.
Detail produktu
STEELER WELDER ANKLE
STEELER WELDER ANKLE
Bezpečnostná členková obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Gumovou HRO podrážkou odolnou vysokým teplotám (až 300°C) a olejom, vysoká odolnosť voči pošmyknutiu. Zvršok z kože.
Detail produktu
STEELER FOUNDER ANKLE
STEELER FOUNDER ANKLE
Bezpečnostná nazúvacia členková obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Gumovou HRO podrážkou odolnou voči vysokým teplotám (až 300°C) a olejom, vysoká odolnosť voči pošmyknutiu. Zvršok z kože.
Detail produktu
ARDITA
ARDITA
Bezpečnostná členková obuv s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu, antistatickou a protišmykovou PU/gumovou HRO podošvou odolnou voči vysokým teplotám (až 300°C), rezistentnou voči olejom a vysokou odolnosťou voči pošmyknutiu. Metatarsalová ochrana priehlavku. Zvršok z kože. Unikátna PU/Guma PODOŠVA - Tvar podošvy je vypracovaný tak, aby bol maximálne protišmykový. Podošva obsahuje špeciálne sklenené vlákna GRIP FIBRE, ktoré pomáhajú protišmyku.
Detail produktu
  • +421 918 808 388
  • golitex@golitex.com
  • Puškinova 616/20
  • 083 01 Sabinov